Persoonibrändi turundamise tulemustest

On March 18, 2010, in Uncategorized, by Siim Lepisk

Möödunud nädalavahetusel tegin JCI Kevadkonverentsil paaritunnise seminari teemal persoonibrändi turundamine sotsiaalmeedias. Seminari slaidid leiad siit:

Olen sotsiaalmeedias märganud mitmete konverentsil osalejate “paranenud tulemusi”. See valmistab mulle tõelist heameelt!

Küll aga olen oma “konverentsijärgses eufooriakookonis” märganud ka imelikku tendentsi. Viimase kahe päeva jooksul olen virtuaalselt osalenud veel kahel konverentsil:
  • Infoühiskonna konverents, mille Twitter #iyk oli täis asjalikke kokkuvõtteid. Kodanikud kiidavad ametnikke, ametnikud liiguvad ettevaatlikult aga huviga sotsiaalmeediasse jne.
  • Password 2010 turunduskonverents #pswd10 Twitteri voog oli täis kanget kriitikat ja lausa sõimu ettekandjate teemal. Kui positiivseid noote tuli, siis olid need kõik stiilis “sain ühe hea idee aga teistele küll ei ütle”. C’mon, turundajad, kas tõesti ainus viis ennast turundada on ajalehe või TV reklaamis, hoides “tarkuseterad” üksnes endale? Not exactly leading by example…

Milles asi? Kas tõesti suudavad “IT inimesed” ennast sotsiaalmeedias juba palju paremini turundada kui turundusinimesed?




Close

See lugu meeldis Sulle? 

Telli järgmised inspireerivad postitused  
endale otse postkasti. Sisesta email: