Tegime koos Liisi Toom‘iga eile Eesti Suhtekorraldajate Liidu klubiõhtul paaritunnise töötoa persoonibrändi teemal. Hoolimata päikeselisest ilmast oli kohal kümneid PR inimesi, kes olid moodustanud meeldivalt avatud ja konstruktiivse õhkkonna. Mõned kokkuvõtlikud mõtted:

  • Kõik kohalolnud kasutavad Facebooki, kuid umbes pooltel oli profiil LinkedIn’is. Esitluse lõpuks tundus, et ka PR inimesed hakkavad üha enam LinkedIn’ist väärtust leidma.
  • Üks turundusjuht tõi näitena, et tema saab tänu oma heale tööle (sotsiaalmeedias) keskmiselt iga nädal ühe tööpakkumise. Suurepärane näide persoonibrändist!
  • Keegi ei tunnistanud Farmville’i mängimist ja paljud tõdesid, et on oma suhtlusringkonnast selliseid spämmijaid välja tõrjunud. Samas paljud nõustusid, et mingid mängud võivad hakata koguma populaarsust ka “normaalsete inimeste” hulgas.
  • Osalejad märkisid, et toote või teenuse agressiivne või liialt läbipaistev reklaamimine sotsiaalmeedias tekitab pigem vastureaktsiooni. See toob õnneks täiendavat tööd PR inimestele ja sotsiaalse meedia inseneridele, kes oskavad müüa ahvatlust, mitte toodet või teenust.
  • Tõdeti et üha enam voolib ka peavoolumeedia uudiseid sotsiaalmeediast leitud info baasilt. Seega on sotsiaalvõrgustikud oluline sisend ajakirjanikele.
  • Näis, et kõik nõustusid mõtteviisiga genereerida rohkem positiivsust enda ümber ning ehk nakatab see liikumine järjest enam ka massimeediat :)

EPRA esitluse slaidid: konkurentsieelis digitaalse persoonibrändiga

Siirad tänud osalejatele innustava kogemuse eest!
Close

See lugu meeldis Sulle? 

Telli järgmised inspireerivad postitused  
endale otse postkasti. Sisesta email: